Náročný rok 2020 pomaly končí a my v Primadonne dúfame, že nový rok nám prinesie oveľa viac dobrej nálady a menej problémov a starostí. Vianoce sú za rohom, to najkrajšie obdobie v roku, kedy sa chceme navzájom potešiť. Preto ti chceme dať pár tipov na darček, ktorými si môžeš spríjemniť Vianoce sama sebe alebo môžeš spraviť radosť svojim blízkym.

1. DOPLNKY DO 30 EUR
AK hľadáš darček, ktorý rozhodne patrí do menšieho budgetu tak, peňaženky alebo šperky patria jednoznačne medzi maličkosti, ktoré pod stromčekom potešia každú ženu. V Primadonne ich máme na výber viac než dosť

2. BATOH
Medzi hity tohto roka patria štýlové batohy, ktoré spravia z tvojho outfitu niečo viac! U nás nájdeš typy, ktoré sa hodia aj do elegantného looku alebo aj do toho športového.

3. KABÁT
Ak chceš potešiť seba alebo svoju blízku osobu fancy darčekom, tak ako skvelý tip je určite kabát. Zvierací vzor alebo huňatý kabátik, ktorý zahreje v týchto chladných dňoch rozhodne vyčarí obrovský úsmev!

4. TOPÁNKY
To najlepšie, čo v Primadonne nájdeš je rozhodne pohodlná obuv. Nie nadarmo sa hovorí: ,,ČO PÁR, TO LÁSKA!“ Tak isto u nás nájdeš kúsky, ktoré vieš využiť aj na elegantnú príležitosť alebo na každodenné nosenie.

5. KABELKY
A ako posledný tip, ktorý nesmie chýbať v šatníku každej ženy sú kabelky. Každá ich potrebuje viac než dosť, aby sme si ich vedeli zladiť k outfitu. Preto sa pozri na našu ponuku a vyber si podľa svojho gusta!