Primadonna Doprava nad 59 € Zadarmo.
Primadonna Prihlás sa do newslettera a získaj -10% off.
Primadonna Výmena a vrátenie tovaru zadarmo.
🔥 JESENNÉ NOVINKY SÚ TU 🔥
0
Váš košík je prázdny!
Nakúp ešte za 59,01 € a dopravu máš ZADARMO

Talianska, tradícia kvalita a štýl má nové meno Primadonna Collection

Už po stáročia patrí Taliansko ku krajinám, ktoré udávajú módne trendy – či už v oblasti dámskej módy, obuvi, ale aj doplnkov, ako sú kabelky, šatky, či bižutéria. Módne línie, kvalitné materiály a dokonalé spracovanie talianskych výrobkov už od stredoveku lákajú a inšpirujú zákazníkov po celom svete. Tradícia pravej talianskej módy prichádza dnes aj na Slovensko v podobe prémiovej značky Primadonna Collection.

Ak patríte k ženám, ktoré si potrpia na štýlové topánky a pre ktoré je kvalitná kabelka nerozlučnou spoločníčkou, potom sa v Primadonna kolekcii nepochybne nájdete.

Primadonna Collection ponúka výber toho najlepšieho z dielne talianskych obuvníkov. Štýlové línie, kvalitné materiály, módne farby a vzory – tieto parametre sú vlastné všetkým výrobkov značky Primadonna Collection. Naozaj nezáleží na tom, či uprednostňujete pohodlnú obuv, športový štýl, alebo hľadáte elegantné lodičky na obchodné stretnutie, či sexi sandáliky na opätku na divokú noc v uliciach mesta. V každej kategórii nájdete výber topánok podľa najnovších trendov.

Prečo je talianska obuv výnimočná?

Talianske topánky sa vyznačujú nielen štýlom, no sú aj ľahké a mimoriadne pohodlné. Väčšina z tých, čo vyskúšali taliansku obuv, môže potvrdiť, že je iná. Aj tie modely, ktorým sa inak zo strachu často vyhýbame, vychádzajú z dielní talianskych majstrov obuvníkov ako pohodlné topánočky, ktoré môžete mať na nohách pokojne aj celý deň, a napriek tomu vás nebudú trápiť bolesti nôh.

Za majstrovstvom talianskej obuvi sú stáročia poctivej práce, skúseností a znalostí. Tento úspech začína u dokonalého spracovania kože, ktoré má na Apeninskom polostrove rovnako dlhú tradíciu, ako samotná výroba obuvi. Dokonale zmäkčená koža, navyše obvykle zaujímavo farbená, tvorí základ pohodlia a jedinečného módneho vzhľadu talianskych topánok.

Najväčší boom pre talianskych obuvníkov znamenalo obdobie po druhej svetovej vojne, kedy si celý svet všimol ich výnimočnosť. Remeselná zručnosť dovedená do dokonalosti doslova učarovala zákazníkom na všetkých kontinentoch. Práve preto sú dnes talianske topánky po celom svete rovnako známe a vyhľadávané, ako pizza, prosecco, tiramisu, či špagety.

Niet sa čomu čudovať, veď v prípade talianskej obuvi môžete za každých okolností očakávať spojenie pohodlia, kvality a nadčasového dizajnu. Výsledkom je obuv, na ktorú sa môžete za každých okolností spoľahnúť– dodá vám sebavedomie a istotu v každej situácii.

Prečo si vybrať Primadonna Collection?

Primadonna rozumie ženám. Značka, za ktorou stojí taliansky podnikateľ a vizionár Valerio Tatarella, prináša módnu obuv, kabelky, doplnky a módu pre všetky ženy, ktoré si zakladajú na svojej jedinečnosti a ktoré chcú držať krok s módnymi trendami. Vieme, ako dôležité je vaše sebavedomie, vieme, ako môže správne zvolený štýl vaše sebavedomie podporiť. Vieme, po čom túžite a už po desaťročia neustále pracujeme na tom, aby naša ponuka odrážala vaše sny po dokonalom kroku.

Široká ponuka topánok Primadonna Collecntion navznikla náhodou. Každý model podlieha starostlivému výberu, aby sme si boli istí, že vám ponúkame len to najlepšie z talianskeho dizajnu a kvality. Aby bola aj značka Primadonna hrdým pokračovateľom tradície kvality talianskej obuvi.

Na stránkach Primadonna Collection nájdete dokonalé topánky na každý deň v týždni a na každú príležitosť. Sme pripravení splniť vaše sny krásnych topánkach, ktoré vám navyše poskytnú dokonalé pohodlie. Jednoducho topánky, ktoré nebudete chcieť vyzuť.

A práve teraz si ich dokonalý štýl, pohodlie a kvalitu môžete dopriať aj na našej slovenskej verzii stránky Primadonna Collection. Aby ste mohli vykročiť v nových štýlových topánkach skôr a jednoduchšie. Možno už zajtra.

Výmena a vrátenie tovaru zadarmo
Vyzdvihnutie na predajni zadarmo
Doručenie zadarmo nad 59 €
Bezpečný nákup